معرفی مسئولان کمیته‌های برگزاری چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی

مسئولان کمیته‌های برگزاری چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی در احکام جداگانه‌ای از سوی دبیر این رویداد فرهنگی معرفی شدند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‏‌الملل، محسن حموله در این احکام، محسن رجبی‌ عضو انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی را به عنوان مسئول کمیته نمایشگاه تخصصی و آیدین مهدی‌زاده مدرس دانشگاه علم ‏‏و صنعت و شهید رجایی، مدیرمسئول و صاحب امتیاز فصل‌نامه تخصصی هنر و طراحی صنعتی چهارباغ را به عنوان مسئول کمیته علمی منصوب کرد.

همچنین حامد تاملی پژوهش‌گر، طراح و تولیدکننده اسباب‏‌بازی، دبیر علمی انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی، داور سومین دوره جشنواره ملی اسباب‌بازی و کارشناس بازی و اسباب‌بازی در گروه رشد، رسانه و ستاد توسعه فن‌آوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فن‌آوری ریاست‌جمهوری به عنوان مسئول کمیته هماهنگی نهادها و سازمان‌های مرتبط با حوزه اسباب‌بازی معرفی شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، شایان فروزنده‌دل عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی به عنوان مشاور برنامه‌ریزی دبیر جشنواره و قاسم سلیمانی مدیر مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان مسئول کمیته اجرایی و پشتیبانی این جشنواره منصوب شدند.

جشنواره ملی اسباب‌بازی کانون پرورش فکری ۲۶ تا ۳۰ آبان‏ سال ۱۳۹۷ با رویکرد حمایت از کالای ایرانی و با هدف برقراری ارتباط میان طراحان، تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران در حوزه اسباب‌بازی با مشارکت انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران و معاونت علمی و فن‌آوری ریاست‌جمهوری برگزار می‏شود.

برگزاری نمایشگاه تخصصی با حضور دست‌اندرکاران صنعت اسباب‌بازی، برگزاری نشست‌ها، کارگاه‌ها و همایش علمی و همچنین برپایی نمایشگاهی با حضور سازمان‌ها و نهادهای دولتی و مردمی مرتبط با حوزه اسباب‌بازی، از دیگر برنامه‌های این جشنواره است.

گفتنی است نخستین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی با سازمان‏‌های دولتی و مردم‌‏نهاد در روز دوشنبه ۲۹ مرداد ساعت ۱۰ تا ۱۲ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری واقع در خیابان حجاب تهران برگزار خواهد شد.

 

منبع:‌پایگاه خبری کودک و نوجوان

مدیریت سایت
مدیریت سایت
۲ دیدگاه ها
 • Avatar
  علیرضا عسکری رابری
  پاسخ
  ارسال شده در۱۱:۰۲ ب٫ظ,۱۵ آبان ۱۳۹۷

  سلام دو مسئله را باید اشکارا مشخص کرد و به انها پرداخت یکی اصول و مبانی طراحی اسباب بازی بطوریکه واقعا نتیجه موثری داشته باشد و دوم حمایت از طرح وطراح در تولید وگرنه صدتا سمینار و میزگرد هم بگذارید هیچ فایده ای ندارد( فقط وقتی تعداد سمینارها به ۹۹۹ که رسید انوقت می توانید سمینار بزرگداشت هزارمین سمینار را برگزار کنید به نقل از گل اقا)علیرضا عسکری مخترع اسباب بازی

 • Avatar
  سایه
  پاسخ
  ارسال شده در۶:۳۹ ب٫ظ,۵ اسفند ۱۳۹۷

  موفق باشید. منم میخوام به جمع طراحان و تولیدکنندگان به سبک خودم اضافه بشم. طی تحقیقاتم تازه با شما و جشنواره اینا آشنا شدم.
  من فکر میکنم مشکل اصلی طراحی نیس بلکه ایرانیها استعداد خوبی توی خلاقیت دارند، منتها تامین کننده مواد اولیه نداریم.
  و همین باعث میشه تولید کننده محصول خیلی به مشکل بخوره.
  امیدوارم با اقدامات شما این موانع رفع بشه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت