آغاز به کار سایت چهارمین جایزه فیروزه

دبیر چهارمین دوره جایزه فیروزه از آغاز به کار سایت ویژه پذیرش آثار و تولیدات این جایزه خبر داد.
علی فریدونی؛ مدیرکل مجامع، تشکل ها و فعالیت های فرهنگی با اعلام خبر آغاز به کار سایت جایزه فیروزه، بیان کرد: علاقه مندان به حضور در این دوره از جایزه فیروزه می توانند با ثبت نام و ارسال آثار در سه محور کالا، پژوهش و ایده های استارتاپی در سایت جایزه به نشانیwww. jayezehfiroozeh.ir نسبت به شرکت در این جشنواره اقدام کنند.

وی افزود: بخش کالا شامل نوشت افزار، اسباب بازی و سرگرمی، هدایای فرهنگی و کالای فرهنگ محور خانواده بوده و محور آثار بخش پژوهش نیز پژوهشهای فرهنگی با موضوع اقتصاد فرهنگ و صنایع خلاق فرهنگی است.

دبیر چهارمین دوره جایزه فیروزه با اشاره به مهلت ارسال آثار و زمان برگزاری نمایشگاه نیز گفت: آخرین مهلت ارسال آثار هفتم دی ماه است. ۱۲ تا ۱۶ دی ماه نیز برای برپایی نمایشگاه در بوستان گفت و گو درنظر گرفته شده که در روز پایانی نمایشگاه از برگزیدگان در بخش های مختلف تجلیل می شود.

دبیرخانه چهارمین دوره جایزه فیروزه در تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان فجر، پلاک ۷، طبقه اول و کد پستی ۱۵۸۹۷۴۱۳۱۱ واقع شده است. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره های ۸۸۳۱۸۶۵۵ و ۸۸۳۱۸۶۵۶ تماس بگیرند.

مدیریت سایت
مدیریت سایت
۱دیدگاه
  • Avatar
    نگار فردرو
    پاسخ
    ارسال شده در۹:۳۰ ب٫ظ,۱۴ دی ۱۳۹۷

    سلام. خسته نباشید. خدا قوت. کاشکی این نمایشگاه در کل کشور برگزار بشه و همه بتوانند استفاده کنند

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت