ثبت نام مشارکت کنندگان در اولین نمایشگاه تخصصی و ترویجی اسباب بازی و بازی های فکری

ثبت نام مشارکت کنندگان (غرفه) اولین نمایشگاه تخصصی و ترویجی اسباب بازی و بازی های کودکان و نوجوانان آغاز شد.
به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه اسباب بازی و بازی های فکری، این نمایشگاه برای نخستین بار در ۳ بخش عرضه مستقیم تولیدات داخلی، ترویج بازی های منتخب و برنامه های جنبی از ۲۸ مرداد ماه تا ۴ شهریور ماه ۹۸ در مجموعه سیتی سنتر اصفهان برگزار خواهد شد که ثبت نام غرفه های شرکت کننده در بخش عرضه محصولات از ۸ مرداد ماه سال جاری از طریق وب سایت www.ci-fair.ir و ستاد برگزاری به شماره ۳۲۱۲۱۴۲۵-۰۳۱ در حال انجام است.
در بخش ترویجی این نمایشگاه، مخاطب کودکان و نوجوانان و خانواده ها از نظر نحوه انتخاب انواع اسباب بازی و بازی های فکری مورد ارزیابی، آموزش و هدایت قرار خواهند گرفت.
همچنین در بخش عرضه مستقیم بالغ بر ۴۰ تولید کننده و ایده پرداز داخلی با هدف رونق تولید داخلی به عرضه محصولات استاندارد خود و رونمایی از تعدادی بازی جدید خواهند پرداخت.
بنابر این گزارش برنامه های جنبی این رویداد نیز شامل: برنامه های سرگرمی، کارگاه های آموزشی ویژه مربیان، خانواده و کودک، مسابقات فردی و گروهی و… نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.
گفتنی است این نمایشگاه به همت شرکت سامان گستر اصفهان و حمایت ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی، فناوری ریاست جمهوری و انجمن تولید کنندگان اسباب بازی ایران برگزار خواهد شد.

مدیریت سایت
مدیریت سایت
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت