رویدادهای مهم در صنعت اسباب بازی

  • مسابقات ملی طراحی وساخت اسباب بازی دانشگاه صنعتی شریف در سال های ۱۳۹۰، ۱۳۹۱، ۱۳۹۳:

دانشگاه صنعتی شریف به عنوان دانشگاه صنعتی پیشتاز، با هدف تشویق فعالان  حوزه های مختلف علم و فناوری ، به تولید اسباب بازی، به عنوان یک کالای فرهنگی، سه دوره جشنواره ملی بازی و اسباب بازی برای علاقه مندان سراسر کشور برگزار کرد.

 

  • نمایشگاه اسباب بازی در آیینه رشد:  نمایشگاه بازی و اسباب بازی در آیینه رشد در محل مصلای جنوبی تهران همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب با  مشارکت شورای نظارت بر اسباب بازی برگزار شد.

 

  • نشریه تخصصی هنر و طراحی صنعتی چهارباغ، در سال های  ۱۳۹۰، ۱۳۹۱، ۱۳۹۳:   فصلنامه هنر و طراحی صنعتی چهار باغ ، سه دوره سمینار تخصصی طراحی اسباب بازی و ابزارهای آموزشی را برگزار و محتوای کامل این سمینارها در فصلنامه شماره های (۷ و ۱۰ و ۱۴) منتشر کرد.

 

  • جشنواره ملی اسباب بازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان  : جشنواره ملی اسباب‌بازی از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را به صورت جشنواره و نمایشگاه سالانه آغاز کرد است و تولیدکنندگان داخلی می‌توانند به عرضه‌ی محصولات خود به عموم مردم بپردازند. ضمن آنکه در آیین پایانی این رویداد از طرح‌ها و ایده‌های برتر تجلیل می‌شود. افزایش آگاهی شرکت کنندگان نسبت به تولید اسباب‌بازی در ایران و درک اهمیت و ضرورت طراحی تولید برای مخاطبان و بازار ایران تنها بخشی از هدف‌های این رویداد است. محل برگزاری این جشنواره، مرکز آفرینش‌های فرهنگی ‌هنری کانون واقع در خیابان حجاب تهران است.
مدیریت سایت
مدیریت سایت
بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت